TEKİRDAĞ APART

Tekirdağ Apart olarak kızlarımıza en güvenilir ve huzurlu ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Öğretmen İŞCAN ailesi Değirmenaltı tek kişilik apart konseptinde daireler tasarladı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ nde bir bölüm kazandınız veya çalışan olarak tayininiz Tekirdağ’ a çıktı ve kalacak güzel bir Tekirdağ Kız Yurdu ya da Tekirdağ Değirmenaltı Apart arıyorsanız doğru yerdesiniz. İŞCAN Tekirdağ kız yurdu daireleri oldukça ferah ve geniş olmakla birlikte salonlu ve salonsuz olarak iki çeşittir.

Fakat daireler planlanırken geniş odalar tasarlandığından üç veya dört kişinin kalabileceği dairelerimiz de mevcuttur. Fiyatları da bu faktörlerden dolayı çeşitlilik göstermektedir.

Meyve-sebze bahçemiz ile yeşillikler ve rengarenk çiçekler içerisindeki Değirmenaltı Apart kamelyamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Evinize şimdiden hoşgeldiniz…

Apartımızın özelliklerinden bahsedecek olursak

24 saat bayan yardımcı arkadaşımız her zaman sizinle.

Akbilli anahtarsız bina giriş sistemimiz ile rahatsınız.

Bina içi ve dışı 8 kamerayla koruma ve daire girişlerinde çelik kapılarımız mevcuttur.

24 saat kesintisiz ve sorunsuz sıcak su hizmetimiz ile sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Doğalgazlı komple yerden ısıtma sistemi ile üşümeniz imkansız diyebiliriz.

Ücretsiz self servis çamaşır yıkama ve kurutma makineleri bulunmaktadır. Her kata belirli günler dahilinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sınırsız hızı düşmeyen ve kat geçişlerinde kopmayan 75 mbit fiber wireless internetimiz ile bina içi veya dışında ve kamelyada keyfiniz yerinde.

Ücretsiz fotokopi, yazıcı ve tarayıcı makinemiz ile bilgisayarımız her zaman size yardımcıdır.

Her odada Samsung LED TV ile uydu yayını ve Arçelik 140 ltlik bar tipi buzdolabımız vardır. Çok kişinin kaldığı dairelerde büyük buzdolaplarımız mevcuttur.

Mutfak dolapları ve granit mutfak tezgahımız geniş ve kullanışlıdır.

Elektrikli ocak, aspiratör, ütü masaları, çamaşırlıklar, koltuk takımı ve rahat çalışma sandalyeleri ile uzun süre konforlu bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Yemek masaları, katlanabilir çalışma masaları, sandalyeler, gardrop, komidin, deri yatak-baza-başlık, battaniye, nevresim takımı, halılar, alez, yatak koruma, yastık, banyo takımı ve banyo seti her dairede standart olarak bulunmaktadır.

Bayan yardımcımız ile bina temizliği ve kızlarımızın ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz.

Çamaşır temizliği için çamaşır yıkama ve kurutma makineleri Tekirdağ Değirmenaltı Apart temizlik odasında her kat için belirlenen günlerde kullanmak amacıyla bulunmaktadır.

Ütü masaları, çamaşır sepeti, elektrikli süpürgeler ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için her zaman hazır durumda kat aralarında bulunmaktadır.

Rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemizde zaman geçirmek gerçekten çok keyifli.