TEKİRDAĞ DEĞİRMENALTI APART

Tekirdağ Değirmenaltı Apart diye arama yaptığınızda Hürriyet Mahallesi’ ne bağlı bir mevki olan Değirmenaltı Mahallesini bulursunuz.

Tekirdağ Değirmenaltı Apart ve içinde bulunduğu Değirmenaltı zamanında Köseilyas Köyü tarafından gelen ve denize dökülen derenin suyundan faydalanmak için değirmenler kurulan ve buğday öğütmek için kulanılan bir yerdir. Yerin ismi Tekirdağ Değirmenaltı olarak halk arasında yer etmiştir.

Değirmenaltı şu anda Namık Kemal Üniversitesi karşısında bulunmakta ve o yüzden her şey öğrenciler için dizayn edilmektedir.

Kız öğrencilere veya çalışanlara kalacak yer için İŞCAN Tekirdağ Kız Yurdu olarak hizmet vermekteyiz. Tekirdağ apart sistemi ile her şey dahil hizmetlerimiz devam etmektedir.

24 saat kendi dairesinde kalan bayan yardımcı kızımız ile biz her zaman her konuda yardımcı oluyoruz.

Akbilli anahtarsız bina giriş sistemimiz ve bina içinde ve dışında 8 kamerayla koruma ve çelik kapılarımız ile güvenli bir ortam sunuyoruz.

24 saat kesintisiz, sorunsuz ve anında sıcak su ile doğalgazlı komple yerden ısıtma sistemi ile üşümenizin imkansız olduğunu garanti edebiliriz.

Ücretsiz katlar arasında gün belirlediğimiz çamaşır yıkama ve kurutma makinelerimizi evinizdeymiş gibi kullanabilirsiniz.

Sınırsız, hızı düşmeyen ve kat geçişlerinde kopmayan 75 mbit fiber wireless internetimiz ile apart içinde ve dışında kamelya dahil olmak üzere keyiflisiniz.

Ücretsiz olarak fotokopi, yazıcı ve tarayıcı makinemizi ve bilgisayarımızı kullanabilirsiniz.

Her odada Samsung LED TV, uydu yayını, Arçelik 140 ltlik bar tipi buzdolabımız mevcuttur. 3 veya 4 kişinin kaldığı dairelerde ise büyük buzdolabımız vardır.

Mutfak dolapları ve granit mutfak tezgahımız oldukça geniş ve rahat bir yemek hazırlama imkanı sunmaktadır.

Elektrikli ocak, aspiratör, ütü masaları, çamaşırlıklar, koltuk takımı ve rahat çalışma sandalyelerimiz her dairede standart olarak kızlarımıza sunuluyor.

Yemek masaları, çalışma masaları, sandalyeler, gardrop, komidin, deri yatak-baza-başlık, battaniye, nevresim takımı, halılar, alez, yatak koruma, yastık, banyo takımı ve banyo seti her dairede kızlarımız için bulunmaktadır. Özel olarak kullandığınız her şeyi evinizde gibi apartımızda kullanabilirsiniz.

Ütü masası, çamaşır sepeti, elektrikli süpürgeler ve çamaşırlık kızlarımızın kullanımı için her zaman kat aralarında ve merdiven boşluğunda hazır durumdadır.

Rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemizde ders çalışarak, sohbetler ederek veya bir şeyler yiyip içerek zaman geçirmek çok keyifli.