TEKİRDAĞ KIZ YURDU FOTOĞRAFLARIMIZ

Tekirdağ Kız Yurdu fotoğraflarımızı aşagıdaki galerilerimizden  inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ Apart Bina İçi Fotoğraflarımız

Değirmenaltı Apart Bina Dışı Fotoğraflarımız

Tekirdağ kız yurdu Binamızın baştan sona yapılışı hakkında Tekirdağ değirmenaltı apart fotoğrafları ile birlikte bilgi edinmek için tıklayın.

Kızlarımızdan elektrik, su, doğalgaz veya internet aboneliği istemiyoruz. Ayrıca ödediğiniz kira bedelinin haricinde ekstra bir ücret almıyoruz.

Dairelerimizi 2 oda 1 salon şeklinde dizayn ettik. Oldukça geniş ve ferah bir ortam sizleri bekliyor.

Kendi dairesinde kalan bayan yardımcı arkadaşımız ile biz her türlü sıkıntıda yanınızdayız.

Binaya girişiniz akbilli anahtarsız giriş sistemi ile sağlanmaktadır. Ayrıca bina içinde ve dışında olmak üzere toplam 8 kamerayla koruma ve daire girişlerinde çelik kapılarımız mevcut. Giriş ve çıkışlar sürekli gözetim altında olduğundan yabancı kişilerin girmesi mümkün değil.

Anında kullanabileceğiniz sorunsuz ve kesintisiz sıcak suyunuz her zaman hizmetinizde.

İŞCAN Değirmenaltı Apart ısınması doğalgazlı komple yerden ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Hiçbir yerde kalorifer peteği veya borusu bulunmaz. Üşümeyi unutun diyebiliriz.

Çamaşırlarınızı belirlenen günler dahilinde istediğiniz zaman ücretsiz olarak yıkayıp kurutabilme imkanına sahipsiniz.

İnternetimiz sınırsız, hızı düşmeyen ve kat geçişlerinde kopmayan 75 mbit fiber wireless internettir. İstediğiniz kadar download yapabilir ve takılmadan full hd film izleyebilirsiniz. Kamelyamızda ve bina çevresinde de internetimizi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak fotokopi, yazıcı ve tarayıcı makinemizi ve bilgisayarımızı derslerinize yardımcı olmak için hazır tutuyoruz.

Her odada uydu yayını ile Samsung LED TV standart olarak bulunmaktadır.

Buzdolaplarımız Arçelik 140 ltlik bar tipi buzluklu buzdolaplarıdır. 3 veya 4 kişinin kaldığı dairelerde büyük buzdolapları mevcut.

Mutfak dolaplarımız ve granit mutfak tezgahımız geniş ve ferah olduğu için rahat bir şekilde yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Güvenlik amaçlı her dairede doğalgazlı değil elektrikli ocaklarımız bulunur. Aspiratör, ütü masaları, çamaşırlıklar, koltuk takımı ve rahat çalışma sandalyelerimiz ile keyif sizin.

Yemek masaları, çalışma masaları, sandalyeler, gardrop, komidin, deri yatak-baza-başlık, battaniye, nevresim takımı, halılar, alez, yatak koruma, yastık, banyo takımı ve banyo seti standart olarak her dairede kızlarımız için bulunmakta.

Bina merdiven temizliğini yardımcı kızımız veya biz yapmaktayız. Dairelerin temizliği ise kalan kişilere aittir.

Ütü masaları, çamaşır sepetleri ve elektrikli süpürgeler kızlarımızın kullanımı için her zaman kat aralarında veya en alt katta merdiven boşluğunda hazır durumdadır.

Rengarenk çiçekler ve yeşillikler içindeki kamelyamız ve tamamen kızlarımıza ait bahçemizde zaman geçirmek gerçekten çok keyifli. İstediğiniz bitkileri ekip yetiştirebilirsiniz.

Tüm kız öğrencilerimizi veya çalışanlarımızı İŞCAN Tekirdağ Kız Yurdu olarak bekliyoruz.

Gelin, görün ve farkı sonuna kadar yaşayın. Tekirdağ apart ile kendinizi evinizde hissetmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.