TEKİRDAĞ ÖZEL KIZ YURDU

Tekirdağ Özel Kız Yurdu olarak arama yapıyorsanız Tekirdağ Değirmenaltı Mahallesinde bir çok özel yurt olduğunu göreceksiniz.

Namık Kemal Üniversitesi yani NKÜ de okuyan veya çalışan kızlarımız için bir alternatif olarak İŞCAN Tekirdağ Özel Kız Yurdu adıyla her şey dahil sistemimizle hizmet vermekteyiz. Değirmenaltı Mahallesi Namık Kemal Üniversitesi ne yürüme mesafesinde olduğu için en çok tercih edilen mevki olarak göze çarpar.

İstanbul tarafından Tekirdağ’a geliyorsanız sizi ilk karşılayan yer Değirmenaltı’dır. Öğrenciler için tamamen bir kampüs havasında çeşitli mekanların olduğu Değirmenaltı Mahallesi bir çok irili ufaklı kız ve erkek öğrenci yurtlarına veya apartlarına sahiptir. Seçim yaparken aileler veya kalacak olan kişiler tabi ki zorlanıyorlar. Fakat bir günlerini dolu dolu gezmeye ayıran insanlar İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu farkını gelip gördüklerinde ve bizimle tanıştıklarında çok rahat bir şekilde anlıyorlar.

Sunduğumuz hizmetler ve Tekirdağ apartın bir aile apartmanı oluşu insanların hoşuna gidiyor. Biz de tabi ki bu durumdan memnun oluyoruz.

Tüm öğrenci veya çalışan kızlarımızı Tekirdağ apart olarak ağırlamaktan mutluluk duyarız.