Tekirdağdaki Kız Öğrenci Yurtları

tekirdağdaki kız öğrenci yurtları

Tekirdağdaki kız öğrenci yurtları çeşitlilik arz etmektedir. Yurt veya apart olarak yapılan bu binaların arasından seçim yapmak için tabi ki belirli kriterler gözetilmekte.

İŞCAN Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu olarak çalışan veya okuyan kızlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için gayret gösteriyoruz. Tekirdağ Değirmenaltı Mahallesi Namık Kemal Üniversitesi ne yürüme mesafesinde olduğu için en çok tercih edilen bölge olarak göze çarpar. İstanbul’dan Tekirdağ’a girişte Değirmenaltı sizi karşılayacaktır. Öğrencilerin veya NKÜ de çalışan kişilerin uğrak noktasıdır.

İŞCAN Tekirdağ Kız Yurdu Tekirdağdaki kız öğrenci yurtları içerisinde projelendirilme aşamasında sadece kızlarımıza özel olarak yapılandırılmış ve dizayn edilmiştir. Öğretmen İŞCAN Ailesi tarafından hayata geçirilen İŞCAN Değirmenaltı Apart bir aile apartmanıdır. Yemyeşil ağaçlar ve bitkiler ile rengarenk çiçekler içerisindeki bahçemiz ve bahçe içerisindeki kamelyamız ile kızlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tekirdağ Değirmenaltı Mahallesinde uygun fiyatlı, güvenli ve huzurlu bir Tekirdağ Kız Apart arıyorsanız doğru yerdesiniz.